border=0


Rektor, profesor ASSozinov

Artysta: SA Filatova 236-08-41

Załącznik 1

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Uniwersalny kompleks sportowy „Ak Bure” (konkurs):

1. Sayatshina Dinara Marselevna gr.2204

2. Hizbullina Leysan Damirovna gr.3201

3. Khairullina Dilya Ramilevna gr.3303

4. Zainulina Chulpan Ramilevna gr.2606

5. Safargaleeva Alfina Nafikovna gr.2506

6. Khurmatullina Gulnaz Rashidovna gr.2506

7. Yarullin Azat Shamilevich gr.2502

8. Konstantinova Svetlana Mikhailovnagr.3405

Dodatek 2

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Basen „Akcharlak” (szkolenie (szkolenie)):

1. Zakirov Witalij Władimirowicz gr.1411

2. Yaschuk Oksana Vladimirovna gr.2404

3. Ablyaeva Anastasia Valerievna gr.3102

4. Komarova Olga Alexandrovna gr.

5. Akhmetshina Chulpan Ildarovna gr 1302

Dodatek 3

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Tennis Academy (kryty boiska) (Konkurs):

1. Denisova Anna Valerievna gr.2301

2. Zamalieva Liliya Il'gizarovna gr.2301

3. Kalacheva Olga Aleksandrovna gr.2301

4. Musakimova Laysan Ramilevna gr.2301

5. Salahova Aigul Ralifovna gr.2301

6. Zamalieva Dinara Ilshatovna gr.2305

7. Khusnutdinova Guzel Asgatovna gr.2405

8. Sabirova Leysan Mullayanovna gr.2405

9. Nefedova Anna Valerievna gr.2406

10. Mukhametdinova Adalina Airatovna gr.3603

11. Garafutdinova Elmira Aukhatovna gr.2301

12. Akhmadullina Razina Nailevna gr.2201

Dodatek 4

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Sala do koszykówki „Sala do koszykówki” (konkurs):

1. Minikayeva Leysan Rogatevna gr.2403

2. Khadiev Rustem Railevich gr.2403

3. Khaliullina Dilyara Fanisovna gr.2403

4. Galyavieva Adelya Rafkatovna gr.2403

5. Gayazov Ilnur rustiamovich gr.2403

6. Lopoukhov Roman Yurevich gr.2403

7. Korochkin Andrey Andreevich gr.2406

8. Salakhieva Gulnaz Khanifovna gr.3303

9. Kuzmina Marina Sergeevna gr.1208

10. Gaysina Ilnara Nailevna gr.1506

Dodatek 5

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Basen „Olympus” (Konkurs):


border=0


1. Zainullina Gulnaz Rifatovna gr.2303

2. Plotnikova Polina Vladimirovna gr. 2303

3. Fazlieva Gulnara Fanisovna gr.2303

4. Islamova Madina Hamitovna gr.1406

5. Nagimullina Railia Zufarovna gr.1406

6. Sagdiev Azat Ildusovich gr.1406

7. Fattakhova Aigul Zaitunovna gr.1406

8. Savelieva Alina Valerievna gr.5201

Dodatek 6

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Batyr” (szkolenie (szkolenie)):

1. Mustafina Ramziya Islamovna gr.4102

2. Kochemasova Diana Vasilyevna gr.4102

3. Yagafarova Elmira Albertovna gr.4102

4. Faskhutdinov Ruslan Ildusovich gr.4103

5. Gusarov Andrey Sergeevich gr.4102

6. Kotlyakhmetov Irek Shamilevich gr.4102

Dodatek 7

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Biek Tau” (konkurs):

1. Zakirov Rinat Mudarovichovich gr.1306

2. Muhamadiev Rezeda Nazimovna gr 1306

Dodatek 8

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Centrum bokserskie (konkurs):

1. Khusnullina Zukhra Niyazovna gr.2402

2. Abdullina Elvira Fuatovna gr.2402

3. Nikiforov Ruslan Sergeevich gr.2402

4. Yakovleva Elena Sergeevna gr.2402

5. Zarubina Vera Nikolaevna gr.2402

Dodatek 9



W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Boxing Center (zawody), Dynamo Stadium (trening):

1. Nikolaev Mikhail Andreevich gr.2402

2. Tsurov Khazmat Magometovich gr.2402

3. Izmailov Andrei Aleksandrovich gr.2402

Dodatek 10

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Tulpar” (konkurs):

1. Kukleva Anastasia Evgenyevna gr.2301

2. Bariev Ravis Halimovich gr.2305

3. Zubrinkin Alexey Vladimirovich gr.2401

Dodatek 11

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Tennis Academy (otwarte korty) (konkurs):

1. Miftakhova Ilcia Ilgizovna gr.1408

2. Gabdulbarova Alina Fanilovna gr.1411

3. Chernova Svetlana Y. gr.1411

4. Hasanova Aigul Faritovna gr.1408

5. Izmailova Maria Aleksandrovna gr.2401

6. Loskutova Ekaterina Vasilyevna gr.2401

7. Ibatullina Zemfira Moharramovna gr.2403

8. Markova Albina Rinatovnagr.2403

9. Tukmakova Valentina Valentinovnagr.2403

10. Shakirova Gulnaz Fanisovnagr.1201

Dodatek 12

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Basen „Petrel” (konkurs):

1. Akhmadullina Regina Danislamovna gr.2401

2. Glinskaya Elena Sergeevna gr.2407

3. Karpova Larisa Sergeevna gr.2407

4. Mukhametzyanova Liliya Mansurovna gr. 1303

5. Mehetre Dattatraya Martand gr.1515

Dodatek 13

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Bustan” (konkurs):

1. Garayeva Rina Marselevna gr.1403

2. Zakharova Ludmiła Pimenovna gr.1403

3. Pakhomova Aneta Ivanovna gr.1403

4. Safina Alsou Ferdinantovna gr.1403

5. Shakurov Milyausha Faritovna gr.1403

6. Batrakova Maria Vladimirovna gr.1404

7. Ibragimova Rimma Ramisovagr.1203

8. Karimova Dinara Rifatovna gr.4406

Dodatek 14

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Centrum Gimnastyczne (zawody):

1. Gilmutdinova Adilya Ramilevna gr. 1305

2. Tyugaeva Elmira Asiyatovna gr. 1307

3. Zainutdinov Ramil Airatovich gr 1307

4. Garnysheva Anna Aleksandrovna gr.1307

5. Shakirova Gulnaz Vagizovna gr.2302

6. Gazizova Gulnaz Muzipovna gr.2304

7. Alimova Endzhe Rubinovna v.1411

8. Khairutdinova Zarina Faritovna gr.2405

9. Ramazanova Julia Rifatovna gr.2202

10. Adaeva Ksenia Alekseevna gr.2201

11. Farhutdinova Albina Irekovna gr.1206

12. Solomanina Julia Sergeevna gr.3502

13. Naktanova Baira Konstantinovna stażysta

14. Baltaeva Dinara Anvarovna gr.1610

15. Minnemullina Rushaniya Mansuovna gr.2604

16. Yavanova Aisa Viktorovna gr.3601

17. Mikheeva Anastia Alexandrovna gr.3601

18. Zaripova Ramilya Nailevna gr.1305

19. Vaneeva Svetlana Vladimirovna gr.3601

Dodatek 15

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Palace of Water Sports (Competition):

1. Fatykhova Aliya Faritovna gr.2306

2. Avdzhyan Margarita Mesropovna gr.1401

3. Adiyatullina Diana Rasikhovna gr.1401

4. Badzhaeva Anastasia Nikolaevna gr.1401

5. Gazizullina Julia Robertovna gr.1401

6. Galimova Elvira Maratovna gr.1401

7. Zabbarova Sumbel Irekovna gr.1401

8. Zinatullina Aigul Albertovna gr.1401

9. Makarova Natalia Aleksandrovna gr.1401

10. Tazetdinova Liliya Azatovna gr.1401

11. Fasakhova Rumiya Rustyamovna gr.1401

12. Khakimova Sumbel Ildusovna gr.1401

13. Akhmetzyanov Adel Shafkatovich gr.1403

14. Nikiforova Natalia Michajłowna gr.1204

15. Urakova Nataliya Aleksandrovna gr.1502

16. Bilich Anastasia Sergeevna gr.1502

17. Bartova Nadezhda Aleksandrovna gr.3301

18. Minnullina Endzhe Rausovna gr.2607

Dodatek 16

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Pałac sportowy (konkurs):

1. Aleshkina Maria Nikolaevna gr.1407

2. Kostyagina Svetlana Andreevna gr.1407

3. Lisyukov Artur Nikolaevich gr.1407

4. Misiev Jalil Husaynovich gr.1407

5. Motygullina Enge Rafailovna gr.1407

6. Nurtdinova Albina Mingayazovna gr.1407

7. Zakirova Aigul Masgutovna gr.2403

8. Safina Elvira Mubarakzyanova gr.2404

9. Tukayeva Leysan Rinatovna gr.2407

10. Ibatullina Leysan Rinatovna gr.2408

11. Sultanova Dilyara Radikovna gr.9301

Dodatek 17

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Pałac sztuk walki „Ak Bars” (konkurs):

1. Sivanaeva Kristina Eduardovnagr.1305

2. Galimov Aigul Rishatovnagr.1305

3. Alexandrova Nadezhda Eduardovnagr.1301

4. Andreeva Alina Gennadyevnagr.1301

5. Arduanova Liliya Ravilievna gr.1301

6. Garipova Lyuziya Rafisovna gr.1301

7. Ermolaev Dmitry Stepanovich gr.1301

8. Absalyamova Rimma Haydarovna gr.2306

9. Egorova Olga Alexandrovna gr.2306

10. Kamalieva Rezida Rasimovna gr.2306

11. Shirole Abhishek gr.11515

12. Khambe Rajkumar Kalleshwar Gr.1515

Dodatek 18

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Zilant” (konkurs):

1. Efros Mark Dmitrievich gr 1302

2. Markosyan Vahe Arshaluysovich gr. 1307

3. Gibadullina Regina Ilhamovna gr.2203

4. Talalaev Robert Viktorovich gr.2509

5. Rakhimzyanova Rizalya Khannanovna gr.1608

Dodatek 19

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Itil” (szkolenie (szkolenie)):

1. Fadeeva Ekaterina Sergeevna gr.1304

2. Surmasheva Liliya Maratovna gr. 1304

3. Lokteva Elena Egorovna gr 1304

4. Lily Radikovna Gysina, gr. 1304

5. Vakhitova Endzhe Zhamilevna gr. 1302

Dodatek 20

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Stadion Centralny (Konkurs):

1. Samigullina Aliya Rinatovna gr.1301

2. Iminjonov Golibzhon Shavkatovich gr.1301

3. Muzafarov Albert Robertovich gr.1301

4. Vasilyeva Ekaterina Vitalevna gr.1405

5. Gizatulin Ruslan Rustamovich gr.1405

6. Markova Eleonora Eduardovna gr.1405

7. Khismatullina Aliya Aydarovna gr.1405

8. Gizyatov Rustem Hatipovich gr.2405

9. Kochetova Victoria Alexandrovna gr.2405

10. Frolova Juliana Aleksandrovna gr.2405

11. Smolina Ksenia Dmitrievna gr.2405

12. Karpukhin Victor Vadimovich gr.2405

13. Khabibullin Razil Rashitovich gr.2405

14. Zagidullina Aigul Aydarovna gr.2405

15. Gafurova Alina Rudolfovna gr.2406

16. Ildarkhanov Aysina Bagdanurov gr.2406

17. Shigabiyeva Gulchachak Salavatovna gr.2406

18. Talantseva Alexandra Wiaczesławowa gr.2406

19. Busygina Elena Vladimirovnagr.3201

20. Tarasova Anastasia Olegovnagr.4401

21. Usmanova Nailya Rasimovna gr.4407

22. Gabdullina Gulnaz Ilnurovna gr.2405

23. Gaysina Aida Vilsurovna gr.1405

24. Clarke Nicole Amoyi gr.1213

Dodatek 21

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Stadion Centralny (Manege) (Konkurs):

1. Gorbunova Irina Yurievna gr 1307

2. Usmanova Elmira Asgatovnagr.1204

3. Ivanova Nadezhda Vasilievna gr.1306

4. Musaeva Saida Renatovna gr.1306

Dodatek 22

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Moskwa” (szkolenie (szkolenie)):

1. Zakharova Elena Gennadyevna gr.2404

2. Khafizova Alinia Rubisovna gr.2404

3. Galyautdinova Albina Rashidovna gr.1111

4. Mikhailov Anna Ivanovna gr.4101

5. Kikeeva Alyona Borisovna gr.1409

Dodatek 23

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Olimpijczyk” (konkurs):

1. Hanipow Renat Radikovich gr. 1303

2. Fayzullina Regina Rustamovna gr.1412

3. Fatkhullina Yana Adelevna gr.1412

4. Shafikova Alina Rinatovna gr.1412

5. Smolentseva Maria Yurievna gr.2407

Dodatek 24

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Szkolenie w zakresie syntezy (polo wodne): (szkolenie (szkolenie)):

1. Zakharova Darya Aleksandrovna gr.2407

2. Kharisova Enzhe Halyafovna gr.1403

3. Khafizova Leysan Salavatovna gr.1403

4. Mannanova Assiya Hamitovna gr.2404

5. Chibrova Valeria Y. gr.2306

Dodatek 25

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Centrum Siatkówki Plażowej „Kazanka” (Konkurs):

1. Galimzyanov Salavat Radikovich gr. 1305

2. Germanova Ekaterina Vladimirovna gr.1305

3. Remizova Olesya Viktorovna gr.1305

4. Khakova Adelia Dinarovna gr. 1305

5. Sadykov Ilgiz Maratovich gr. 1305

6. Idrisov Eldar Rafilovich gr.1305

7. Shamsutdinova Alina Faritovna gr. 1305

8. Garifzyanov Insaf Rifatovich gr.1305

9. Savov Sergey Evgenievich gr. 1305

10. Borhanova Elina Gazinurovna gr.1305

11. Pankratova Julia Sergeevna gr.1305

12. Abdullina Alina Airatovna gr. 1305

13. Dadajonov Eleorzhon Tohirovich gr. 1303

14. Pyrzhanova Elizabeth Nikolavevenagr.2508

15. Zaynutdinova Dilyara Faritovnagr.4303

16. Yarullina Leysan Ilkhamovnagr.4406

17. Hantemirov Rinat Ramazanovich gr. 1304

18. ChankhoreDr.Rahul Intern

19. FarooquiAbdulRazzaque gr.1215

20. Darbar Singh gr.1415

Dodatek 26

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Poliklinika wioski Uniwersjady:

1. Gainullina Gulia Rustamovnagr.1308

2. Khabibrakhmanov Aidar Nazimovichgr.1305

3. Dvorzhak Vladimir Sergeevichgr.1304

4. Demyanov Artur Vasilievichgr.1302

5. Fayrushina Irina Fanzilovnagr. 1302

6. Kup Thi Hong Hnongg.1302

7. Saifullin Kadriya Naillevnagr 1302

8. Mukhamedov Anvar Rafailevichgr. 1302

9. Mavlieva Aisylu Fadaesovnagr. 1302

10. Sharafutdinov Nail Ilnurovichgr.1301

11. Vafina Adel Rustemovnagr.1306

12. Yusupova Elvira Rashidovnagr. 1306

13. Davletshina Azalea Zufarovnagr.2301

14. Shahbazova Elina Sergeevnagr.2303

15. Ibragimov Artem Eldarovichgr.2304

16. Tkacheva Ekaterina Sergeevnagr.2304

17. Trofimova Ksenia Viktorovnagr.2304

18. Petrov Vadim Olegovich gr.2306

19. Borysow Daniel Valerievichgr.1401

20. Galiakhmetov Almaz Ilgizarovichg.1402

21. Valiullina Gulchachak Zufarovnagr.1403

22. Galeev Vadim Aleksandrovich gr.1403

23. Zamaliev Ilyas Fayazovich gr.1405

24. Gabdulvaleeva Deniz Khalitovna gr.1406

25. Gaisin Rustem Fayazovich gr.1406

26. Shagvalieva Gulnaz Rustemovna gr.1406

27. Bariev Artur Nailevich gr.1412

28. Anna Derevyashkina gr.1413

29. Kutuzov Anna Andreevna, h.1413

30. Mingatin Ravil Shamilevich gr.1413

31. Polyakova Karina Evgenevna gr.1413

32. Protsko Lyudmila Sergeevna gr.1413

33. Khabibullina Alina Rustemovna gr.1413

34. Mindiyarova Rinata Fanilevna gr.2404

35. Kucheryavaya Anna Aleksandrovna gr.2406

36. Safin Amir Rustamovich gr.2408

37. Ushakova Maria Andreevnagr.4201

38. Serow Siergiej Nikołajewicz stażysta

39. Yagunova Ksenia Viktorovna stażysta

40. Kamaliev Rafis Rusiemovich stażysta

41. Sungurova Nadezhda Anatolevnagr.1406

42. Ksenia Sergeevnagr.3403 Ershova

43. Kargina Olga Andreevnagr.5402

Dodatek 27

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks strzelania z kul (konkurs):

1. Bykova Natalya Evgenyevnagr.1404

2. Vasilyeva Julia Eduardovnagr.1404

3. Gilmullina Firdiya Fanisovnagr.1404

4. Chizh Roman Sergeevichgr.1404

5. Kuznetsov Edward gr.4103

Dodatek 28

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Stadion „Rakieta” (konkurs):

1. Abdullin Eldar Nailevich gr. 1303

2. Zalalutdinov Albina Airatovna gr. 1303

3. Garifullina Lyailya Ramilovna gr. 1303

4. Minnekeev Aynur Fanisovich gr. 1302

Dodatek 29

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Stadion „Rubin” (Konkurs):

1. Suleymanova Dilya Eskhatovna gr. 1304

2. Harisanfova Natalia Alexandrovna gr. 1304

3. Sagirov Alfir Raisovich gr. 1304

4. Shiryaeva Alina Viktorovna gr. 1304

5. Bilalova Ramziya Irikovna gr.1304

6. Osipova Maria Sergeevna gr. 1304

7. Garayeva Zulfiya Nailevna gr.1304

8. Saetgaraev Bulat Airatovich gr. 1304

9. Minikeeva Alina Damirovna gr. 1304

10. Sabirova Elmira Marselevna gr.2401

11. Nurmukhametov Timur Lenarovich gr.2408

Dodatek 30

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks strzelecki Sviyaga (konkurs):

1. Galiullina Alina Ilshatovna gr.1409

2. Khismatullina Guzel Ildusovna gr.1409

3. Shaydullina Aylina Faritovna gr.1409

4. Yantykova Guzel Rafailovna gr.1409

5. Hasanshina Lysan Rustamovna gr.2401

6. Nasybullina Elvira Lenarovna gr.2401

7. Bogdanova Anastasia Valeoevna gr.2401

8. Sibgatullina Adil Radikovnagr.1203

Dodatek 31

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Vatan” (szkolenie (szkolenie)):

1. Anna Zvorygina gr.1411

2. Safiullina Ruzilya Halimovna gr.1411

3. Sharafutdinova Zilya Damirovna gr.2105

4. Akhmadeeva Aigul Albertovna gr.2105

5. Kuzniecow Maksim Siergiejewicz gr.2408

Dodatek 32

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Miras” (konkurs):

1. Reshetnikova Marina Aleksandrovna gr.1308

2. Makhmutova Elena Paatovna gr.1308

3. Antonova Alyona Vasilievna gr.1308

4. Saminova Olga Leonidovna gr.1308

5. Kozyrkova Nina Nikolaevna gr. 1308

6. Samiyev Aigul Ildarovna gr.1308

7. Lemesheva Ekaterina Y. gr.1308

8. Singatullin Ilshat gr.4103

Dodatek 33

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Tulpar” (konkurs):

1. Petrova Anastasia Evgenevna gr.1305

2. Al-Ansi Ammar Jamal gr. 2304

3. Gabdrahimova Aliya Rinatovna gr.2304

4. Doronin Julia Vladimirovna gr.2304

5. Zaydullina Gulnara Edkhamovna gr.2304

6. Kalimullina Alisa Vagizovna gr.2304

7. Maksimova Veronika Maksimovna gr.2304

8. Muginova Alsu Ilshatovna gr.2304

9. Ragimova Alina Azerizzy gr.2304

10. Yakovleva Olga Evgenevna gr.2304

11. Agasparow Ruslan Ziyavdinovich gr.2301

Dodatek 34

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Centrum siatkówki „St. Petersburg” (Konkurs (konkurs)):

1. Magsumov Arthur Magsumovich gr.2302

2. Mamsumova Kamilya Airatovna gr.2302

3. Arakelyan Levon Gagikovich gr.2306

4. Kuzmina Olga Ivanovna gr.2306

5. Fayzrakhmanova Chulpan Faatovna gr.2403

6. Gabdrafikova Gulnaz Mansurovna gr.2404

7. Kokueva Dzhirgal Nikitichna gr.2404

8. Mardanova Nailya Fanilevna gr.1402

Dodatek 35

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Stadion Wsi Uniwersjady:

1. Khaibrahmanova Dinara Marksovna gr.2404

2. Galieva Zemfira Vakilevna gr.2407

3. Sirazutdinova Gulina Ravilevna gr.2408

4. Kashapova Albina Fanzilievna gr.2408

5. Faizrahmanova Dina Farisovna gr.1407

Dodatek 36

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Stadion „Miras” (szkolenie (szkolenie)):

1. Zakirov Bulat Irekovich gr 1302

2. Ganiyatova Rumiya Ramisovna gr. 1307

3. Agzamova Aigul Suenechevna gr.2103

4. Sadykov Bulat Zulfarovich gr.4103

Dodatek 37

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Olymp Stadium (Konkurs):

1. Matveyeva Victoria Leonidovna gr.1301

2. Sarainova Taisiya Aleksandrovna gr.2302

3. Valieva Ilida Radikovna gr.1403

4. Alijew Rahman gr.4103

Dodatek 38

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Olymp Stadium (Konkurs):

1. Slastnikova Evgenia Sergeevna gr.2301

2. Stepanova Svetlana Vladimirovna gr.2301

3. Shamsutdinova Olga Olegovna gr.2301

4. Gainutdinova Guzel Renatovna gr.2302

5. Kislitsyna Alexandra Vladimirovna gr.2302

6. Demidova Julia Petrovna gr.2302

7. Yusupova Alia Albertovna gr.2303

8. Gaynullina Syrena Rifkatovnagr.2303

9. Gaifatullina Dina Maratovnagr.2303

10. Pirkova Olga Gennadievnagr.2401

11. Khuzikhanova Guzel Linarovna gr.2306

Dodatek 39

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Stadion „Tasma” (szkolenie (szkolenie)):

1. Salyamova Gulnara Marselevna gr.3102

2. Vladimirovna Julia Nikołajewna gr.3102

3. Alekseeva Anastasia Yuryevna gr.3102

4. Valiulina Guzalia Kseinovna gr. 3102

Dodatek 40

W kolejności „____” _________________2013

№ _______________________

Kompleks sportowy „Tezuche” (szkolenie (szkolenie)):

1. Urmancheva Tatyana Nikolaevna gr.3102

2. Mingalleev Elsa Farhatovna gr.3205